حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس نماد همدلی و هم زبانی است

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدی ری‌شهری، تولیت حرم عبد العظیم حسنی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا در مشهد، اظهار کرد: ملت ایران و به ‌ویژه مردم مشهد در روز جهانی قدس با حضور خود در هوای گرم و با دهان روزه حرکتی مثال‌زدنی و غیر قابل توصیف را به ‌نمایش گذاشتند و با این حرکت خود مشت محکمی را بر دهان زورگویان جهان و به‌ویژه آمریکا زدند.وی با بیان این که این حضور نماد همدلی و همزبانی بود، گفت: راهپیمایان با حضور خود اعلام کردند تا آخرین لحظه از حقوق مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف حمایت می‌کنند.تولیت حرم عبد العظیم حسنی با بیان این که حضور مردم پیام خوبی برای تیم مذاکره کننده است، گفت: به مذاکره کنندگان می گوییم ما حامی شما هستیم و قطعا آنها به چیزی کمتر از حق ایران، رضایت نمی‌دهند؛ به فرموده مقام معظم رهبری مذاکره‌کنندگان ایران در چارچوب برنامه حرکت کرده‌اند و نمونه بارز آن را در حین مذاکرات شاهد بودیم، تیم مذاکره کننده باجی به مذاکره کنندگان غربی نداده است و نخواهد داد و با صلابت با حفظ حقوق ملی به جلو پیش می رود.

http://www.rasanews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=273755

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.