همدلی و همزبانی دولت و ملت زمینه ساز حل مشکلات کشور است

حجت الاسلام مهدی غفاری، استاد حوزه علمیه آمل، امروز در نشست مسوولان امور ایثارگران شهرداری‌های مازندران که در دانشگاه شمال و به میزبانی شهرداری امام زاده عبدالله برگزار شد با اشاره به نام گذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی، گفت: شعار سال بر اساس نیازهای مهم کشور با تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری انتخاب شده است.


وی گفت: شعار سال نقشه راه مردم و مسؤولان است و باید ابعاد مختلف آن مورد توجه بوده و زمینه های لازم برای تحقق همدلی و همزبانی در جامعه فراهم شود.


امام جمعه امام زاده عبدالله تصریح کرد: باید مردم و مسوولان به تحقق شعار سال کمک کرده و بیش از گذشته همدل و همزبان باشند که تحقق این امر ارزنده برکات و ثمرات گرانقدری دارد.


حجت الاسلام غفاری بر ضرورت توجه به منویات مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: شعار سال تنها یک شعار معمولی نیست و نباید تنها به عنوان بنر و سربرگ نامه های اداری از آن استفاده شود.


وی یادآور شد: با همدلی و همزبانی دولت و ملت زمینه حل مشکلات در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و دیگر عرصه ها در کشور فراهم می شود که باید از آن بهره گیری کنیم.


استاد حوزه علمیه آمل با بیان این که نگاه دقیق و تیزبینانه مقام معظم رهبری به مسائل و مشکلات کشور موجب این نام گذاری شده است، گفت: باید با توصیه رهبری همه افراد جامعه پشتیبان دولت در عرصه های مختلف باشند و دولت نیز در همه عرصه ها پشتیبان و حامی ملت باشد تا بتوانیم در مسیر تعالی و پیشرفت نظام اسلامی گام برداریم.


حجت الاسلام غفاری با تاکید بر این که امروز نظام اسلامی در جایگاه عزت و اقتدار قرار دارد، بیان داشت: باید از ظرفیت های موجود در راستای پیشرفت و توسعه بیش از پیش نظام اسلامی استفاده کرده و تلاش های گرانقدری را در این راستا صورت دهیم.


امام جمعه امام زاده عبدالله خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان ادای دین به ارزش های انقلاب اسلامی است و همه مسؤولان باید به آن توجه داشته باشند و امیدواریم این توجه در سال 94 که سال همدلی و همزبانی دولت و ملت است تجلی بهتری یافته و قدرشناسی مناسب تری نسبت به این عزیزان صورت گیرد.http://www.rasanews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=276166

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.